• Panel klienta
 • Koszyk
 • Galeria - ALKOSPOT

  Wystartowaliśmy w 2017 roku Od tego czasu poszukujemy nowych smaków, sprawdzamy klasyki, ciągle się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę. I sporo degustujemy – teoria to wszak za mało. Przed odwiedzinami ostrzegamy – zarażamy pasją 🙂

  W naszych salonach znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane, najlepsze alkohole. Oferta jest na bieżąco uzupełniana o najciekawsze nowości oraz wzbogacana o unikalne wypusty.

  Chmielna 71/4

  Pierwszy punkt jaki otworzyliśmy i zarazem kwatera główna AlkoSpot. Ogromny wybór starannie wyselekcjonowanych alkoholi – od piw kraftowych i win, przez giny, rumy i whisky, a na likierach kończąc – i pierwszorzędna obsługa. Doradzamy, podpowiadamy, schładzamy, zamawiamy, pilnujemy, żeby półki przypadkiem nie ugięły się pod ciężarem alkoholi z całego świata… Słowem – robimy wszystko, żeby Klient najpierw miał szeroki wybór najlepszych trunków, a potem wyszedł ze sklepu zadowolony 🙂

  WIRTUALNY SPACER

  Chmielna 10

  Salon położony na Wyspie Spichrzów, która po latach odzyskała dawną świetność, stając się nowym imprezowo-kulturalnym centrum Gdańska. A my jako AlkoSpot idealnie wpasowujemy się w ten krajobraz.

  Oferujemy nie tylko szeroki wybór najlepszych alkoholi świata, które sprawdzą się w każdym miejscu, czasie i okoliczności, ale również fachową wiedzę, którą chętnie się dzielimy, cały czas się przy tym ucząc. Alkohol to przecież nie tylko zabutelkowany płyn – to również lata historii, bogata kultura, wyjątkowi ludzie, multum interesujących opowieści. Chętnie się tym wszystkim dzielimy, wyznając zasadę, że życie jest zbyt krótkie, aby pić marne wino.

  WIRTUALNY SPACER

  Angielska Grobla 35

  Nasz salon przy Angielskiej Grobli 35 cechuje się bardzo kompaktowymi rozmiarami, ale to tylko zasłona dymna – w środku czekają na Państwa setki, a nawet tysiące butelek win, piw kraftowych i alkoholi premium z każdego niemal zakątka świata. Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii? Jak najbardziej. Podwójna IPA chmielona na zimno? Oczywiście. Whisky ze Szkocji, Japonii, a nawet Kanady? No pewnie! Rum z Filipin, gin z Francji, wódka ze Stanów Zjednoczonych? Znają już Państwo odpowiedź. Klasyka wymieszana z nowinkami, legendarni producenci, ale i mali gracze, stawiający dopiero pierwsze kroki. Krótko mówiąc – trzymamy rękę na alkoholowym pulsie!

  WIRTUALNY SPACER
  Alko Spot