• Panel klienta
 • Koszyk
 • Wolf & Oak Distillery już w AlkoSpot!

  Wolf & Oak Distillery już w AlkoSpot!
  20 października 2020

  Marka Wolf & Oak w AlkoSpot! Mamy przyjemność przedstawić Wam część świetnych wyrobów tej destylarni 😉

   

  Wódka Żytnia

  Wyprodukowana w 100% z polskiego żyta, zestawiona oraz rozlewana ręcznie w małych partiach. Długo szukaliśmy odpowiedniej jakości surowca aby otrzymać trunek o wyjątkowej czystości. Nie będziemy pisać o setkach destylacji i magicznych filtrach – smak obroni się sam! Pachnie jak chleb razowy, w smaku delikatnie słodka z pieprznym finiszem. Taka powinna być żytnia wódka!

   

  Eliksir

  Połączyliśmy dzikie zioła i owoce, aby stworzyć rozgrzewający trunek z nutą goryczy. Eliksir jest lustrzanym odbiciem naszego Gin’u, bardziej intensywnym i mrocznym. Jest nasz ulubiony chmiel i świeże skórki owoców cytrusowych. Dodaliśmy też wyjątkową, organiczną herbatę ze Srilanki oraz rozgzrwający imbir. Wszystkich elementów botanicznych jest dziesięć i mają jeden cel – pobudzić Twoją wyobraźnię!

   

  Wilczy Gin

  Wilczy Gin to najwyższej jakości alkohol destylowany w miedzianym alembiku. Redestylacja odbywa się z trzema aromatycznymi chmielami, elementami drzew iglastych, jałowcem, świeżą otartą skórką z grejpfruta… łącznie z trzynastoma elementami botanicznymi. Tworząc nasz gin chciałem przede wszystkim przełamać klasyczny schemat, by podzielić się lekkim, cytrusowo-żywicznym trunkiem. Idealny na lato, idealny dla Ciebie!

   

  Geist Truskawkowy

  Geist to szczególny rodzaj trunku. Powstaje przez macerację polskich aromatycznych truskawek z najwyższej jakości alkoholem aby następnie trafić do naszego miedzianego alembika. Całość poddajemy redestylacji aby uzyskać bezbarwny trunek pełen owocowych aromatów, których nie sposób pomylić z innymi owocami. Truskawka rządzi!

  Likier pigwowiec-mango

  Połączyliśmy soczyste i tropikalne mango z cudownie aromatycznym i kwaskowym pigwowcem. Świetnie sprawdza się solo z kostką lodu oraz w drinkach z dodatkiem naszego Wilczego Gin’u. Mamy nadzieję, że jego słoneczny kolor będzie Wam przypominał środek lata nawet w pochmurny dzień. Likier pigwowiec-mango to lato w czystej postaci!

   

  Żurawinówka

  Do stworzenia Żurawinówki użyto kilku destylatów owocowych – śliwkowego, porzeczkowego oraz jabłkowego – następnie na etapie finalnej destylacji w miedzianym alembiku dodano dużo żurawiny okraszonej cynamonem i goździkami. Takie połączenie zaskakuje!

   

  Zapraszamy do nas, chętnie wprowadzimy Was w świat tych wspaniałych wyrobów!

  https://www.alkospot.cfolks.pl/tag-produktu/wolf&oak/

   

  Alko Spot