• Panel klienta
 • Koszyk
 • Wódka Dwór Sieraków

  Wódka Dwór Sieraków
  24 lipca 2021

  Dwór Sieraków położony na malowniczym Pogórzu Wielickim koło Krakowa – był niegdyś centrum ziemskiego majątku. W takich miejscach przez wieki działały gorzelnie, produkując wódki ze zbóż, owoców i ziół. Do tej tradycji nawiązuje marka Dwór Sieraków. Spirytualia są zestawiane z najwyższej jakości destylatów oraz maceratów i nalewów wyrabianych według starych metod. Wiele etapów produkcji odbywa się ręcznie, a niektóre składniki mają lokalny rodowód.

  Kolekcja wódek opatrzonych wizerunkiem Dworu Sieraków jest wyjątkowa pod wieloma względami.
  Są to produkty rzemieślnicze, wytwarzane w limitowanych ilościach według unikatowych, zastrzeżonych receptur związanych z historią sierakowskiego Dworu.
  Spirytualia są zestawiane z najwyższej jakości destylatów oraz maceratów i nalewów wyrabianych według starych metod. Wiele etapów produkcji odbywa się ręcznie, a niektóre składniki mają lokalny rodowód.
  Złożoność smaków sprawia, że wódki z Sierakowa idealnie nadają się do degustacji, ambitnego łączenia z potrawami oraz tworzenia koktajli.

  Za pomysłem wskrzeszenia w roku 2013 tej nieznanej, lokalnej marki stoi pragnienie aby wódce przywrócić godne miejsce wśród produktów pochodzących z Polski dzięki jakości oraz sposobowi podawania.

  https://www.alkospot.cfolks.pl/tag-produktu/dworsierakow/

  Alko Spot