• Panel klienta
 • Koszyk
 • Signatory Vintage

  Signatory Vintage
  30 listopada 2020

  Signatory Vintage Scotch to jeden z najbardziej rozpoznawalnych niezależnych szkockich bottlerów. Pozyskują słody z najlepszych gorzelni w Szkocji, wybierając najlepsze pojedyncze partie i butelkując tylko najlepsze beczki z tych partii.

  Whisky oferowane przez Signatory można podzielić na 3 serie:

  – Cask Strength Collection – to szerokie portfolio rzadkich głównie single malt whisky  w wieku nawet do 35 lat i  butelkowanych z zawartością alkoholu taką samą, jaką osiągnął trunek w momencie zakończenia okresu dojrzewania w dębowej beczce;

  – Un-Chillfiltered Collection – to kolekcja whisky niefiltrowanych na zimno (jak pewnie dobrze wiecie filtracja stosowana jest przez wielu producentów i zapobiega mętnieniu whisky przy jej schłodzeniu lub rozcieńczeniu poniżej 46% zaw. alkoholu – odbywa się to niestety kosztem usuniętych w tym procesie białek, kwasów oraz estrów zawartych w trunku, wpływających z kolei na aromat i smak naszej whisky)

  – 86 Proof Collection – to mniej znana seria whisky butelkowanych z zawartością alkoholu równą 43%

   

  Signatory Vintage posiada w ofercie szeroki asortyment whisky, z których część nie jest nawet butelkowana przez własną gorzelnię. Pozwala to entuzjastom słodu na spróbowanie ogromnej różnorodności subtelnych różnic, które występują między beczkami.

  Sprawdź w AlkoSpot–>

  https://www.alkospotgdansk.pl/tag-produktu/SignatoryVintage/