• Panel klienta
 • Koszyk
 • Piper Heidsieck

  Piper Heidsieck
  22 czerwca 2022

  Do picia szampana – jak wszyscy dobrzy wiemy – nie potrzeba specjalnego święta, nastroju czy okoliczności. Dobra okazja do wypicia czy sprezentowania komuś bąbelków wysokiej klasy znajdzie się zawsze i wszędzie.

  A już w szczególności, kiedy te bąbelki cieszą nie tylko nozdrza i podniebienie, ale również urzekają oprawą graficzną. Za przykład niech posłużą słynne szampany Piper Heidsieck w nietuzinkowej oprawie – ukryte pod płaszczykiem szminki, lodów czy perfum.

  Piper HeidsieckOprawa, przygotowana zgodnie z charakterystyczną dla marki kolorystyką czerwieni i złota, to nie tylko oryginalny wizualnie przedmiot, ale również doskonałe wiaderko na lód! Polecane jest wypełnienie go zmrożonymi kostkami, aby utrzymać trunek w doskonałej temperaturze – bez względu na to, czy jest się na plaży, czy w eleganckim salonie!

  Piper Heidsieck Brut to wizytówka słynnego domu szampańskiego Piper Heidsieck. Jego profil jest połączeniem doskonałej harmonii z energetycznym duchem. W kieliszku uwodzi intensywnym charakterem, oferując na podniebieniu pełną gamę romantycznych wrażeń.

  Piper Heidsieck Brut – połączenie szczepów Pinot Noir, Pinot Meunier, Chardonnay i tzw. win rezerwowych – cechuje się świeżym, owocowym zapachem i soczyście orzeźwiającym smakiem. W kieliszku rozpoznawalne są aromaty zielonego jabłka, gruszki, owoców tropikalnych i skórki chleba. Wyjątkowe wino na wyjątkowe okazje – niezrównany podczas toastów, polecany do szerokiej gamy potraw. Trunek warto skosztować z owocami morza, sałatkami, daniami z ryb lub drobiu.

  Piper Heidsieck Brut to szampan z ponad 200-letnia tradycją. Pochodzi z Reims w Szampanii. Jest oficjalnym napojem festiwalu filmowego w Cannes. Zachwycali się nim Fellini, Bergman, Woody Allen czy Marilyn Monroe.

  Szampany Piper Heidsieck dostępne w AlkoSpot:

  – Piper Heidsieck Lody – https://www.alkospotgdansk.pl/produkt/piper-heidsieck-lody/

  – Piper Heidsieck Perfum – https://www.alkospotgdansk.pl/produkt/piper-heidsieck-perfum/

  – Piper Heidsieck Szminka – https://www.alkospotgdansk.pl/produkt/piper-heidsieck-szminka/