• Panel klienta
 • Koszyk
 • Likier Mozart

  Likier Mozart
  5 kwietnia 2022

  Unikatowość, elegancja, wyborny smak – to cechy wyróżniające austriacki likier Mozart, który od lat wytwarzany jest w destylarni w Salzburgu.

  Nazwa likieru pochodzi rzecz prosta od wybitnego kompozytora Wolfganga Amadeusza Mozarta, który pochodził właśnie z Salzburga.  Wyjątkowy proces produkcji zapewnia trunkowi wysoką jakość i niepowtarzalny smak. Dowodem niech będzie tytuł „Producenta Likierów Roku 2020” przyznawanym przez IWSC.

  Mozart Chocolate Cream Gold – czołowa etykieta w portfolio destylarni – to pełny, kremowy likier z mlecznej belgijskiej czekolady, wytwarzany wyłącznie z naturalnych składników. W zapachu oferuje aromatyczne nuty wanilii i kakao, usta z kolei to rozkoszna, delikatnie rozpływająca się czekolada o bardzo kremowej i gładkiej konsystencji.

  Likier MozartMieszanka i wyspecjalizowany proces produkcji sprawiają, że likier czekoladowy Mozart to wyjątkowa austriacka specjalność. Te doskonałe składniki, wykonane z najbardziej wyrafinowanej czekolady pomagają stworzyć likier, który osłodzi Twój dzień lub pomoże stworzyć niezapomniany wieczór. Krem czekoladowy najlepiej smakuje lekko schłodzony lub jako dodatek do kawy i deserów.

  W sklepach AlkoSpot dostępne są również trzy inne wersje austriackiego likieru Mozart:

  – Strawberry
  – White chocolate vanilla cream
  – Dark chocolate

  Alko Spot