• Panel klienta
 • Koszyk
 • Duppy Share

  Duppy Share
  23 kwietnia 2022

  Duppy Share, czyli ulubiony rum karaibskich piratów! Fantastyczna mieszanka subtelnie dojrzałych rumów karaibskich, bez dodatku cukru i sztucznych ulepszaczy.

  Duppy Share w wersji podstawowej to blend składający się z trunków z dwóch destylarni. Podstawą jest trzyletni rum z Jamajki, a dokładnie z destylarni wybudowanej na terenie najstarszej – bo pochodzącej z 1670 roku – plantacji trzciny cukrowej na wyspie, The Worthy Park Estate. Fabryczka w dolinie Lluidas Vale produkuje rum od 1741 roku, a miedziane alembiki zbudowała szkocka firma rodziny Forsythów, specjalizująca się w aparaturze do… a jakże – whisky.

  Duppy ShareDestylat z Jamajki leżakuje trzy lata w beczkach z białego, amerykańskiego dębu, w których wcześniej dojrzewał bourbon i dodawany jest do alkoholu wytwarzanego z melasy na Barbadosie, w słynnej destylarni Foursquare. Pięcioletni destylat – również leżakujący w beczkach po bourbonie – jest dużo łagodniejszy od swego jamajskiego brata. Proporcje pomiędzy krzepką Jamajką i wysublimowanym Barbadosem ustalane są w Holandii, gdzie kiper miesza dwa gatunki rumu, by odesłać gotowy produkt do zabutelkowania w Wielkiej Brytanii.

  Aromat: Intensywny, tropikalny, napędzany przez jamajski rum z wysoką
  zawartością estrów. Następnie gładki i maślany.

  Smak: W smaku blend jest wszechstronny, zrównoważony i „pijalny”.

  W ofercie AlkoSpot znajdą Państwo również dwie inne wersje rumu Duppy Share:

  DUPPY SHARE SPICED

  Mieszanka przyprawionych w Wielkiej Brytanii rumów karaibskich dojrzewających na Jamajce i Barbadosie. Bez sztucznych dodatków. Idealnie zbalansowany przyprawami, nadaje się do bezpośredniego spożycia, świetnie sprawdzi się również z dodatkiem soków cytrusowych, toników lub coli.

  Aromat: Wyspiarskie przyprawy, żywy ananas, orzechy.

  Smak: Delikatny smak ananasa oferuje naturalną słodycz. Ognisty, intensywny posmak imbiru i chili nadają zaś rumowi niezrównaną głębię i długość finiszu.

  DUPPY SHARE XO

  Duppy Share XO to mieszanka różnych roczników rumów melasowych z Barbadosu. Destylowane przez Foursquare, te 5-, 8- (65%) i 12-letnie rumy dojrzewają w beczkach po bourbonie w tropikalnym klimacie Karaibów. Następnie są transportowane do Anglii, gdzie są butelkowane przez The Westbourne Drinks Company.

  Po rumy Duppy Share zapraszamy do salonów stacjonarnych AlkoSpot oraz do naszego sklepu www:

  -Duppy Share 0,7L – https://www.alkospot.cfolks.pl/produkt/duppy-share-caribbean-40-0-7l/

  -Duppy Share Spiced 0,7L – https://www.alkospot.cfolks.pl/produkt/duppy-share-spiced-37-5-0-7l/

  -Duppy Share XO 0,7L – https://www.alkospot.cfolks.pl/produkt/duppy-share-xo-40-0-7l/

   

  Alko Spot